آرشیداشیمی یکی از اولین عرضه‌کننده‌های اینترنتی و فروشگاه اینترنتی مواد شیمیایی در سطح کشور است. این مجموعه در سال 1399 با هدف کمک به گردش چرخ صنعت کشور و ایجاد یک نیروی محرکه بر پیکره اقتصاد، فعالیت خود را آغاز کرده است. در این راستا ما اقدام به ارائه مواد اولیه و موردنیاز به‌صورت مستقیم، عمده و خرده به صنایع مختلف به‌خصوص صنایع شیمیایی، آرایشی، مواد غذایی و تولیدکنندگان محصولات بهداشتی کرده‌ایم.

ما در آرشیداشیمی به‌عنوان يکی از گروه‌های توزیع‌کننده مواد شیمیایی در قالب يك گروه تجاری خصوصی، خود را موظف می‌دانیم و بر این باوریم که رعايت اصول و موازين اخلاقي در جهت تكريم ارباب‌رجوع و جلب رضايت مشتريان امری ضروری است. در این مسیر، تمامی اعضای خانواده آرشیداشیمی خود را در برابر کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی فعال در صنایع این مرز و بوم پاسخگو می‌دانند.

با توجه به این چشم‌انداز و تحقق این مهم، ما به راه‌های سنتی بسنده نکرده‌ایم و با بهره‌گیری از تیم توسعه نرم‌افزاری، وارد بازارهای کسب‌وکار آنلاین شده‌ایم که مشتریان و همکاران این امکان را داشته باشند که در بازار بیست و چهار ساعته و رو به رشد اینترنت در بستری امن و کارآمد، مواد شیمیایی مورد نیاز را به تسهیل و با بهترین قیمت تهیه کنند.

مشتریان عزیز و گرامی می‌توانند با تماس تلفنی با مجموعه یا به‌صورت سفارش اینترنتی در وب‌سایت یا شبکه‌های اجتماعی مجموعه آرشیداشیمی، اقدام به ثبت یا ارائه درخواست خود کنند. همچنین با انتشار مقالاتی مفید و به روز درباره محصولات شیمیایی، سعی کرده‌ایم که نقشی هرچند کوچک در به روز بودن اطلاعات شما و سایر مخاطبین گرامی داشته باشیم.