1چگونه می‌توانم یک پروفایل ایجاد کنم؟

در منوی وب سایت روی گزینه "حساب کاربری" کلیک کنید. می‌توانید با استفاده از آدرس ایمیل، ثبت نام خود را انجام دهید. در زمان ثبت سفارش می‌توانید، سایر اطلاعات تکمیلی را تکمیل کنید.

2امنیت کلمه عبور باید چگونه باشد؟

در طراحی و کد نویسی وب سایت آرشیدا شیمی، از سرورها و کدهای بهینه و امنیتی که ضمانت کامل برای امنیت مشتریان است، استفاده شده است. در کنار این موضوع پیشنهاد می‌شود که در زمان ثبت نام با استفاده از پسورد کامل که ترکیبی از اعداد، حروف کوچک و بزرگ، نشانه‌ها است، امنیت خود را تضمین کنید.

3برای خرید از مجموعه باید حتما آن عضو باشیم؟

بله عضویت کامل شرط خرید از مجموعه است. حفظ حریم شخصی کاربران از مهم‌ترین موضوعات سیاست گذاری مجموعه ماست. می‌توانید از طریق لینک سیاست حریم شخصی در بخش مشتریان، اطلاعات تکمیلی در این زمینه را دریافت کنید.

4آیا امکان خرید برای هر دو نوع شخصیت حقوقی و حقیقی وجود دارد؟

بله امکان خرید برای هر دو شخصیت حقیقی و حقوقی در مجموعه امکان پذیر است. برای ثبت سفارش کافی است، در قسمت ثبت نهایی سفارش، اطلاعات دسته بندی شده هر کدام از انواع شخصیت‌ها را انتخاب و اطلاعات مد نظر را وارد کنید.

5آیا امکان ثبت سفارش به صورت تلفنی نیز است؟

بله - بر خلاف بسیاری از مجموعه‌های کاری، تجاری و فروشگاه‌های اینترنتی، در آرشیدا شیمی این امکان وجود دارد.1شرایط و هزینه ارسال سفارشات چگونه است؟

با توجه به نوع سفارش و میزان آن متفاوت خواهد بود. در تهران، ری، اسلامشهرو کرج بین 250 هزار تومان تا 600 هزار تومان خواهد بود که بسته به میزان و حجم باری مشخص می شود.

برای سایر استان‌ها و شهرهایی که در لیست فوق نبوده‌اند، باید با مجموعه هماهنگی لازم صورت بپذیرد.

2ایا امکان تاخیر در تحویل سفارش وجود دارد؟

همواره با احترام به حریم و حقوق مشتری کوشیده‌ایم که در سریع‌ترین زمان ممکن سفارشات مشتریان را عرضه کنیم.

اما با توجه به پاندمی کرونا ممکن است، در برخی موارد با تاخیر در تحویل مواجه شویم. قطعا تیم ما بعد از ثبت سفارش توسط شما هماهنگی لازم در این خصوص را با شما انجام می‌دهند. اما در صورت بروز هرگونه تاخیر، مراتب به اطلاع شما خواهد رسید که دچار مشکلاتی در خصوص تامین خطوط تولید نشوید.

3ارسال سفارشات به روش باربری چگونه است؟

به علت سفارشات حجیم، معمولا تحویل کالا در محل انبار مجموعه آرشیدا شیمی است. اما این امکان نیز وجود دارد که به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل کالا) ارسال صورت بپذیرد. در این خصوص می‌توانید با تیم حمل و نقل و بازاریابی ما هماهنگی لازم را جهت دریافت سفارش خود انجام دهید.

4آیا امکان مشاهده سفارشات قبلی وجود دارد؟

بله کافی است، بعد از ورود به ناحیه کاربری خود از طریق "حساب کاربری من" به قسمت "تاریخچه سفارشات" مراجعه کنید. کلیه سوابق خرید شما در این ناحیه ثبت شده‌اند.1امکان بازگشت برای همه کالاها وجود دارد؟

خیر در برخی از موارد این امکان وجود ندارد. هنگام تحویل کالا توسط مامور ارسال، باید سفارش را به صورت کامل (از لحاظ مغایرت یا هرگونه ایراد) بررسی کنید. پس از تحویل، امکان بازگشت وجود ندارد.

2عودت کالا به چه صورت انجام می شود؟

برای برخی کالاها مانند رنگ‌ها و افزودنی‌ها که پلمپ آن‌ها باز نشده یا در صورتی که مغایرت در ارسال وجود داشته باشد، امکان عودت کالا وجود دارد. با توجه به گستردگی اقلام کالایی قابل عودت و شرایط دریافت کالا بهتر است که با مجموعه از طریق ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

3هزینه برگشت کالا به چه صورت محاسبه می شود؟

شما می‌توانید بعد از هماهنگی با کارشناسان فنی و فروش آرشیدا شیمی، در صورتی که خرید در میزان و مقادیر کم صورت گرفته است، از طریق شرکت تیپاکس یا سایر شرکت‌های حمل و نقلی به صورت "پس کرایه" به آدرس دفتر مرکزی شرکت به نشانی " البرز - کرج - هفت تیر - بلوار بلال - ساختمان آناهیتا 2 " ارسال کنید.

در مواردی که خرید به میزان و حجم بالا صورت گرفته است، می توانید پس از هماهنگی به انبار مرکزی این مجموعه ارسال کنید.

همکاری با آرشیدا شیمی

در صورت تمایل برای همکاری در فروش کالا و محصولات شیمیایی خود در مجموعه آرشیدا شیمی می‌توانید از طریق دکمه زیر به صفحه تماس با ما مراجعه کرده و در قسمت فرم، اطلاعات خود را وارد کنید.