عودت کالا

ما در آرشیدا شیمی محصولات شیمیایی متنوعی را عرضه کرده‌ایم. اما گاهی اوقات ممکن است که برخی از خریداران بخواهند، سفارش‌های خود را به آرشیدا شیمی بازگردانند. عودت کالا مسئله‌ای است که به‌احتمال بسیار زیاد برای برخی از فروشندگان رخ می‌دهد. اما به‌طورکلی هر فروشگاهی برای این منظور شرایط و قوانین مخصوص به خودش را دارد.

شرایط عودت کالا در آرشیدا شیمی

مشتری تحت شرایط خاصی می‌تواند کالاهایی که خریداری کرده است را عودت دهد. در ادامه به بررسی شرایط برگشت کالا در آرشیدا شیمی می‌پردازیم.

نقص فنی

آرشیدا شیمی، تمامی محصولات ارسال شده را قبل از ارسال، از لحاظ فنی مورد بررسی قرار می‌دهد. بااین‌حال در صورت وجود هرگونه مشکل فنی پس از دریافت کالا، می‌توانید با هماهنگی با واحد پشتیبانی و تایید آ‌‌ن‌ها، کالاهای موردنظر را بازگردانید.

مغایرت کالا

در صورت وجود هرگونه مغایرت در کالاهای دریافتی، به واحد پشتیبانی اطلاع دهید و در صورت تایید، کالا را عودت دهید. در صورت باز شدن بسته و تغییر بسته‌بندی (به‌جز مشکل فنی و مغایرت کالا) و هم چنین عدم تایید واحد پشتیبانی، برگشت کالا پذیرفته نمی‌شود.

آرشیدا، نماینده برندها

همان‌طور که در قسمت‌ فوق توضیح داده شد، محصولات ارائه شده در آرشیدا شیمی بسیار متنوع و گسترده هستند. از آنجایی که ما همیشه خود را موظف می‌دانیم که نیازهای مشتریان را به طور کامل مرتفع سازیم، نمایندگی بسیاری از محصولات را بر عهده گرفته‌ایم. به همین دلیل درصورتی‌که این نوع کالاها با مشکلاتی مواجه شوند، مشتریان محترم می‌توانند با هماهنگی با مسئول مربوطه، آن‌ها را بازگردانند.

ولی توجه داشته باشید که در بسیاری از شرایط، امکان عودت کالاها و محصولات شیمیایی خریداری شده وجود ندارد:

محصولات نمونه

گاهی اوقات آرشیدا شیمی نمونه‌هایی از محصولات را به آزمایشگاه‌ها یا مراکز درمانی مختلف ارسال می‌کند. برای این نمونه‌ها به‌هیچ‌عنوان امکان عودت کالا وجود ندارد.

نمونه‌های برند

این روزها بسیاری از تولیدکنندگان در تلاش هستند که محصولات متفاوتی را روانه بازار کنند. به همین دلیل در بازار، برندهای معروفی وجود دارند. متاسفانه برای این دسته از محصولات که بسیار معروف و معتبر هستند، امکان بازگشت وجود ندارد.

بسته‌های باز شده

بسیاری از مراکز درمانی و آزمایشگاه‌ها بسته به نیاز خود، محصولاتی را به‌صورت عمده از آرشیدا شیمی خریداری می‌کنند. درصورتی‌که تمامی بسته‌ها باز شده باشند یا حجم مشخصی از آن‌ها استفاده شده باشد، به‌هیچ‌عنوان نمی‌توان آن‌ها را عودت داد.

نکته مهم

به‌طورکلی مشتریان محترم در صورتی می‌توانند کالاها یا محصولات خریداری شده را بازگردانند که نامه‌ای از سمت مسئول فنی یا مسئول آزمایشگاه برای واحد مربوطه در آرشیدا شیمی ارسال کنند. الزامی است که دلیل عودت کالا و مشکلات پیش‌آمده، به طور کامل در نامه توضیح داده شوند.